دانلود نسخه هک شده بازی Shadow fight 2

دانلود نسخه هک شده بازی Shadow fight 2

جدیدترین نسخه مود شده بازی مبارزه سایه ها 

shadow fight 2 یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی مبارزه تن به تن میباشد که شباهت زیادی به بازی های معروف سامورایی رو دارد در این پست به شما جدیدترین نسخه هک شده shadow fight 2 رو آماده کرده ایم که در این نسخه جم و سکه بازی کاملا بی نهایت و نامحدود میباشد.

برای هک کردن و بی نهایت کردن بازی shadow fight 2 باید آموزش زیر رو دقیق انجام بدید.

آموزش هک بازی Shadow fight 2 :
ابتدا فایل نصبی نسخه مود شده بازی shadow fight 2 رو از پایین صفحه دانلود و در گوشی خود نصب کنید.بعد کاملا اینترنت خود را خاموش کنید.
بعد وارد بازی شده و در اول بازی یک سوال مثل تصویر زیر از شما پرسیده میشود که دکمه عقب گوشیتون رو فقط یکبار بزنید تا این سوال از صفحه شما حذف شود.

بعد باز یک سوال دیگر از شما پرسیده میشود که روی گزینه سیاه مثل تصویر زیر کلیک بزنید.

حالا وارد بازی میشوید که ابتدای بازی سکه و جم شما صفر میباشد و برای بینهایت و هک کردن جم و سکه بازی شما ابتدا باید تمرینات اولیه بازی رو تموم کنید که حدود ۳تا مرحلست بعد اینکه تموم کردید در صفحه اول بازی رو لوگو مثبت سبز در بالای صفحه کلیک کنید.

حالا در صفحه جدید باز شده بسته جم و یا سکه مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی قیمت آن کلیک کنید.

بعد اینکه روی قیمتش کلیک کردید همون بسته جم و سکه به شما بصورت رایگان داده میشود حالا هر چقدر سکه و جم میخواهید روی قیمت آنها کلیک بزنید و آن مقدار رو بصورت رایگان دریافت کنید.در تصویر پایین هم که مشاهده میکنید بعد کلیک روی قیمت بسته ها سکه و جم بازی به راحتی هک و بیشتر میشود.

اسکرول به بالا