معرفی ویژگی های نسخه جدید کلش اف کلنز

آپدیت جدید 5 خرداد ماه کلش اف کلنز

Clash of clans 8.332.9

معرفی ویژگی های نسخه جدید کلش اف کلنز

Clash of clans بهترین و پرطرفدار ترین بازی جهان می باشد.که بعد بازی کردن این بازی مطمعنم به کلش اف کلنز وابسته میشوید.کلش اف کلنز یک بازی آنلاین استراتژی میباشد که توسط کمپانی سوپر سل ساخته شده و در سال 2012 برای گوشی های هوشمند بصورت رایگان عرضه شده است که این بازی در مدت کمی تونست بهترین رکورد پرطرفدارترین بازی رو در جهان کسب کند.اگر شما هم طرفدار بازی استراتژی هستید پیشنهاد میکنم کلش اف کلنز رو حتما بازی کنید.

 

سوپر سل امروز ویژگی های آپدیت جدید خرداد ماه کلش اف کلنز رو معرفی کرد که بزودی قرار است این آپدیت بزرگ عرضه شود.در این آپدیت جدید کلش اف کلنز ویژگی های جالب و جدید حتی به احتمال زیاد یک سرباز جدید دیگر هم مشاهده میکنیم.

ویژگی اول اضافه شدن طسم کلون میباشد که با این طلسم میتوانید از سرباز های خود کلون در بیاورید و ارتش خود را زیادتر کنید.

 

این طلسم جدید فقط در تاون هال 11 و 10 قرار است مورد استفاده قرار بگیرد.برای استفاده این طلسم باید دقیق روی سرباز هایتان رها کنید و برای مدت زمان کمی  سرباز های شما دوبرابر میشود و حمله میکنند این طلسم 4تا لول دارد که به مدت 8 ثانیه از بین میرود.ویژگی جالب طلسم کلون این میباشد که وقتی حتی یک سرباز مثل جاینت وارد این طلسم شود از یک سرباز حدود 25 تا 35 تا کپی میشود ولی در صورت اتک خوردن این کپی ها زود از بین میروند.

 

ویژگی دوم آپدیت جدید کلش اف کلنز اضافه شدن اسپل Skeleton Spell میباشد.

 

این اسپل جدید قرار است در تاون هال 9 , 10 و 11 مورد استفاده قرار بگیرد که ویژگی این اسپل ارسال اسکلت ها میباشد که با کمک این اسپل میتوانید به راحتی کلن کاستل دشمن رو خالی کنید.وقتی این اسپل اسکلت هارو در یک قسمتی رها کردید از همون قسمت حدود 10 تا 16 تا اسکلت رها میشوند که یک اسپل جالب و جدید برای بازی کلش اف کلنز میباشد.

 

همچنین خیلی تغییراتی دیگری هم برای کلن وار و خود کلش اف کلنز قرار است که اضافه شود و همچنین به گفته رسانه های غیر رسمی یک سرباز جدید هم در راه است که هنوز سوپرسل در مورد سرباز جدید چیزی نگفته است.

در صورت انتشار آپدیت جدید در همین صفحه لینک دانلودشو قرار میدیم.

 

اسکرول به بالا