مپ حرفه ای آنتی 3 ستاره تاون هال 8 کلش اف کلنز

مپ حرفه ای آنتی 3 ستاره تاون هال 8 کلش اف کلنز

 

چند روز بود بخاطر بعضی از مشکلات زیاد نمیتونستم به سایت برسم و از امروز تعداد پست هارو بیشتر میکنم امیدواریم کاربران عزیز سایتمون از ما حمایت بکنند.امروز تصمیم گرفتیم یک مپ جدید حرفه ای برای تاون هال 8 کلش اف کلنز برای شما معرفی بکنیم که این مپ بهترین و سخت ترین مپ برای رقیبان شما هم در وار و هم در کاپ های بالا میباشد از این مپ عالی تاون هال 8 استفاده کنید و جلوی دراگون و هوگ های رقیب های خود به راحتی پیروز شوید.

 

این مپ hell land کلش اف کلنز میباشد که بعد بعضی از تست های ما بهترین مپ آنتی 3 استار در تاون هال 8 مورد انتخاب قرار گرفته است.

 

 

در مپ بالا هم مشاهده میکنید فاصله های زیادی بین ساختمان ها قرار داده شده است که این یک ویژگی عالی این مپ میباشد که این فاصله هارو حتما در موقع چیدن مپ رعایت کنید.

 

 

 

در تصویر بالا میتونید حرکات هوگ را در این نقشه مشاهده کنید در این مپ هوگ در لاین یجورایی حرکت میکند که آخرش همشون نابود میشود.

 

 

 

این تصویر هم تقریبا شکل های حرکت دراگون رو کشیده شده است که تمامی ساختمان های ضد دراگون یجورایی در نقشه قرار داده شده است که سرباز دراگون را به راحتی اذیت میکنند و از بین میبرند.

اسکرول به بالا