آموزش جلوگیری از بن شدن در بازی کلش اف کلنز

آموزش جلوگیری از بن شدن در بازی کلش اف کلنز

رفع مشکل بن شدن در کلش اف کلنز 

بن شدن یک ویژگی بد بازی کلش اف کلنز میباشد که در نسخه جدید این بازی سوپرسل تصمیم گرفت برای ارائه بازی حرفه ای و جوانمردانه این ویژگی رو به بازی کلش اف کلنز اضافه بکند.این بن بر حسب قانون سوپرسل از 2 هفته گرفته تا 2 سال میشه اکانت بازی کلش اف کلنز بن شود ولی این آموزش که برای شما میخواهیم توضیح دهیم برای شما تا حدودی کمک میکند که از بن شدن دهکده کلش اف کلنزتون جلوگیری کنید.

دلایل اصلی که کلش اف کلنز دهکده شمارو بن میکند یکی از این ها استفاده از نرم افزار معروف ایکس مود گیمز میباشد.

سیستم بن که سوپر سل به بازی اضافه کرده است این سیستم قادر است به راحتی سرعت زیاد ایکس مود را پیدا بکند و در همون لحظه 2 هفته بن برای دهکده شما تعلق میگیرد پس پیشنهاد ما اینه که کلا از ایکس مود گیم به هیچ وجه استفاده نکنید چون ایکس مود قابلیت کم کردن سرعت رو هم ندارد پس در هر حال سوپرسل استفاده شما از ایکس مود گیم رو پیدا میکند.

 

دومین دلایل بن شدن استفاد از ربات های کلش اف کلنز میباشد ولی توجه کنید که ربات ها همیشه مثل خود آدم بازی میکنند و بخاطر همین هم سوپر سل قادر نیست استفاده شما از ربات رو شناسایی بکند پیشنهاد میکنیم اگر از ربات استفاده میکنید سرعت آن را تا جایی که میتونید کم بذارید.خیلی از دوستان از ربات ها هنوزم استفاده میکنند و هیچ کدومشم بن نشدن ولی از ربات ناشناس و آماتور استفاده نکنید پیشنهاد ما اینه که از ربات های معروف مثل mybot و clashbot استفاده کنید که قابلیت آنتی بن و کم کردن سرعت رو هم دارند.

 

سومین دلایل بن شدن ساخت مپ های مسخره و بد در بازی کلش اف کلنز میباشد.این گزینه از دلایل های بالا مهم تر میباشد دقت کنید که در صورت درست کردن یک مپ مسخر یا توهین آمیز اگر سوپرسل این مپ رو شناسایی بکند خیلی بد برخورد میکند و حتی شاید کلا اکانت شما رو دائم حذف بکند پس همیشه از مپ های فان یا چرت و پرت استفاده نکنید.

 

چهارمین دلایل به دلیل چت زیاد و اسپم در چت گلوبال بازی کلش اف کلنز میباشد که این یک قانون قدیمی سوپرسل میباشد که اگر در چت گلوبال بیش از حد پیام بذارید که اینم اسپم حساب میشه 7 نفر شمارو ریپورت بکنند دهکده شما از یک ماه تا یک سال بن میشود.

 

و پنجمین دلایل هم استفاده از چند اکانت در یک گوشی میباشد که جدیدا سوپرسل نمیخواهد هر فردی بیش از یک اکانت داشته باشد.

 

امیدوارم این گزینه ها به شا تا حدی کمک کرده باشد و در صورت بن شدن میتونید در انجمن سایت سوپرسل درخواست آنتی بن و بخشش کنید.

اسکرول به بالا